Asb Yağmurlama Damlama Sulama Sistemleri

ASB Yağmurlama Sulama Sistemleri firması kurulduğundan bu yana Tarım sektörünün gereksinim duyduğu basınçlı damlama sulama sistemleri isimi altında; yağmurlama sulama sistemleri, damlama sulama sistemleri, filtre sistemleri ve yeni nesil kaplinler imalatını yapmaktadır.

Ülkemizin önde gelen firmaları içinde yer alan firmamız ürettiği sulama ürünleri ile devletimizde basınçlı sulama sistemlerinin kullanılması ve yaygınlaşmasında lider olmaktadır.

Ürünlerimizi hem bayi kanalıyla hem de son tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, suyun ehemmiyetli tüketimine katkıda bulunmaktadır.

Yaptığımız yenilikler ile bir hayli yararlı model, tasarım tescil ve patent şartlarını sağlamış olan firmamız 2010-2011 yılları içinde geliştirdiği plastik filtre sistemleri ile alakalı patent hakkını kazanmıştır.

Ayrıca geçmiş yıllar içinde tasarımı bitiren ve çabalama prensibi belirlenen, sektörümüzde kaplin olarak yada polietilen boru irtibat parçaları ve takıları diye adlandırılan irtibat parçaları toplam 9 değişik çapta ve 3 değişik tazyik altında çalışabilecek şekilde tasarlanan ve ortalama 700 ün üstünde ürün çeşidi ile bünyesinde oluşturduğu kalıp imalat tesislerinde, söz mevzusu ürünler ile alakalı kalıp üretimine başlamış ve ürettiği ürünlerin testlerini süreç içinde tamamlayarak, ürünlerin ticari olarak yurt içinde satışı başlamıştır.